Spolu-obchodovanie s profesionálnym obchodníkom

Predávate produkty či služby vo vlastnej réžii? Radi by ste zlepšili svoje obchodné výsledky, ale neviete ako na to? Boli ste niekedy na obchodnom školení? Chceli by ste dostať spätnú väzbu na vaše obchodné metódy?

Benefity spolu-obchodovania

Klientom ponúkame skúseného obchodníka. Ten za 3 dni strávené v spoločnosti klienta nastaví a ukáže spôsob, akým obchodujeme v Deal Factory. Obchodník predvedie ako si vytvoriť kvalitnú databázu, a tiež ako osloviť zákazníkov cez email či telefón. Zároveň obchodník absolvuje s klientom obchodné stretnutia.

Zvýšite konverzie a získate nových zákazníkov

Aj malá chybička v obchodnom procese môže znamenať nižšie konverzie. Odkryjeme ich a upravíme váš obchodný proces tak, aby ste získavali klientov rýchlejšie a jednoduchšie.

Získate spätnú väzbu od profesionálneho obchodníka

Naši obchodníci absolvujú mesačne viac než 40 stretnutí so zákazníkmi. Vďaka tomu vedia, čo funguje a ako na stretnutiach reagovať, aby motivovali klienta k nákupu. Radi poradia aj vám.

Nastavíte si obchodné procesy vďaka nášmu know-how

Obchodujeme na slovenskom trhu už viac ako 4 roky. Všetky naše aktivity prácne zaznamenávame a sledujeme ich konverzie. Radi sa o naše vedomosti a skúsenosti s vami podelíme.

Vidíte naživo predávať profesionála vaše služby či produkty

Náš obchodník vám ukáže ako môže stretnutie vyzerať a pred vami sa pokúsi predať váš produkt či službu. Môžete sa tak inšpirovať jeho obchodným štýlom a vidieť naživo aké argumenty na vašich zákazníkov fungujú.

Kontakt

  GDPR

  Deal Factory s.r.o.

  Hodžova 13

  010 01 Žilina

  katka@dealfactory.sk

  00421 948 686 969