Prenájom
obchodného
zástupcu

Neviete nájsť výkonného obchodného zástupcu? Nemáte čas na manažovanie jeho práce? Chcete vyskúšať obchodovanie nového produktu?

Benefity spolupráce

Klientom ponúkame skúsených obchodných zástupcov na prenájom. Obchodník je klientovi plne k dispozícii. Predáva produkty či služby presne ako interný obchodník.

Šetríte náklady na obchodníka

Podľa prieskumu trhu v roku 2023 je priemerná mzda obchodníka 1615 eur + odvody. Zároveň obchodník potrebuje k práci telefón, auto, počítač a iné. U nás získate profesionálneho obchodníka za lepšiu cenu. Všetky pracovné nástroje a cestovné náklady sú v cene.

Máme skúsenosti

Obchodníkov prenajímame už 5 rokov. Za ten čas sme sa naučili, odmerali, pretestovali, čo na tomto trhu funguje. Máme presne zmerané reakcie zákazníkov na obchodné procesy a tie neustále zlepšujeme.

Zvyšujeme efektivitu obchodníkov

Náš tím tvoria skúsení a vyškolení obchodníci. Vy už nemusíte vynakladať úsilie na to, aby ste ich museli hľadať, zamestnávať, školiť, kontrolovať, manažovať.

Disponujeme kvalitnou
databázou kontaktov

Za 5 rokov našej práce na slovenskom trhu sme si vyvorili kontakty s ľuďmi na manažérskych pozíciách, ktorí majú rozhodovacie právomoci.

Kontakt

  GDPR

  Deal Factory s.r.o.

  Hodžova 13

  010 01 Žilina

  katka@dealfactory.sk

  00421 948 686 969