Pracovné ponuky

Prečo my?

Flexibilný pracovný čas

Práca z domu

Viac dní dovolenky + letné piatky off

Pozitívne naladený pracovný tím

Vzdelávanie a kariérny rast

 

V Deal Factory sa dokážeme prispôsobiť tvojmu času. Je na tebe, ako si prácu časovo rozložíš, dôležité je, že príde výsledok. Pracovať budeš v obklopení super ľudí, ktorí tvoria silný a stabilný tím. Všetci sme motivovaní a hladní po nových vedomostiach. Preto ťa čaká vzdelávanie, návštevy konferencií, čítanie a analyzovanie. Spolupracujeme s rôznorodými klientami a nevyhýbame sa ani zaujímavým start-upom, kde sa najlepšie naučíš, ako to chodí vo svete biznisu a obchodu. Rozhodne s nami nebudeš stagnovať. U nás máš možnosť rásť po všetkých stránkach, aj po tej kariérnej.

Biznis vybavovač

Žilina / Bratislava / Praha

Hľadáme nového nebojácneho člena tímu, ktorý dokáže porozumieť obchodným a produktovým výzvam našich klientov, zvládne s nimi komunikáciu na dennej báze a vybaví všetko, čo bude potrebné.

Biznis vybavovač junior / stážista

Žilina / Bratislava  |  Ihneď

Hľadáme nebojácnu posilu do tímu, ktorá bude pomocnou rukou Biznis vybavovačov seniorov. Ktorá zvládne komunikáciu a administratívu s klientami na dennej báze. Ak sú vybavovačky tvojou šálkou kávy, čítaj ďalej.

Kto sme

Sme tím obchodníkov s cennými profesijnými skúsenosťami. Vznikli sme ako úplne prvá obchodná agentúra na Slovensku. Za 4 roky fungovania sme spolupracovali s viac ako 250 spokojnými klientami. Vyškolili sme viac ako 380 obchodníkov a sme pripravení pomôcť aj vašej firme. Obchod je pre nás prácou, ktorú robíme radi.

Kontakt

  GDPR

  Deal Factory s.r.o

  Hodžova 13

  010 01 Žilina

  katka@dealfactory.sk

  00421 948 686 969

  Copy link
  Powered by Social Snap