Úspešný obchodník

Odmena

1 200 € + provízie z obchodov

Typ spolupráce

SZČO, dohoda, mandátna zmluva

Miesto

Žilina / Bratislava / Praha

 

Kto sme?

Sme tím obchodníkov s cennými profesijnými skúsenosťami. Vznikli sme ako úplne prvá obchodná agentúra na Slovensku a aktuálne pôsobíme medzinárodne v 5 krajinách. Za 5 rokov fungovania sme spolupracovali s viac ako 450 spokojnými klientami. Vyškolili sme viac ako 380 obchodníkov a sme pripravení pomôcť aj vašej firme. Obchod je pre nás prácou, ktorú robíme radi.

 

Prečo my?

Flexibilný pracovný čas

Práca odkiaľkoľvek

Viac dní voľna + letné piatky off

Možnosť kariérneho rastu

Vzdelávanie a sebarealizácia

Dopyt po našich službách neustále narastá, a preto prirodzene vzniká potreba aj rozširovania našich obchodných tímov. Vítame obchodníkov nielen s dlhoročnou praxou, ale priestor je i pre začínajúcich obchodníkov, či priaznivcov obchodu. Nevyhnutná je však komunikačná zručnosť, pro-zákaznícka orientácia, ale hlavne zodpovedný a profesionálny prístup.

Čo robíme my?

Pomáhame firmám nájsť svojich zákazníkov na základe strategického predajného procesu. Vzdelávame a vyberáme si najlepších obchodníkov na trhu. Predávame zaujímavé technologické produkty našich klientov. Získavame pre našich klientov zákazníkov a zároveň spätnú väzbu na ich produkt. Nie, nepredávame hrnce ani bambusové ponožky. Všetci naši klienti sú starostlivo vyberaní a máme v ich produkt plnú dôveru. 

Aká je hlavná úloha úspešného obchodníka?

 • Dôkladná starostlivosť o zverených klientov, ako i budovanie vzťahov s potenciálnymi zákazníkmi.
 • Najčastejšou komunikáciou bude vybavovanie emailov, telefonické rozhovory, ale i osobné stretnutia s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi klientov.
 • Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov a nových obchodných príležitostí.
 • Mapovanie trhového potenciálu v oblasti predaja.
 • Nadväzovanie a budovanie vzťahov s potenciálnymi zákazníkmi.
 • Spracovávanie pravidelných reportov a administratívnych záznamov.
 • Práca s internými systémami, ako i spolupráca s interným obchodným tímom.

Čo pre túto pozíciu potrebuješ?

 • Samostatnosť a svedomitosť. Pri práci sa vyskytnú rôzne situácie a preto od teba budeme chcieť, aby si pracoval tvrdo a dôkladne. Pri práci si nastavujeme ciele, ktoré plníme. Preto bude potrebné, aby si bol proaktívny a zorganizovaný. Ak dokážeš reagovať promptne a dokážeš sa prispôsobiť situácii rýchlo, máš vyhraté.
 • Komunikáciu na vysokej úrovni. Ako obchodník budeš potrebovať dokonalé komunikačné schopnosti. Verbálne aj písomne. Je to gro tvojej práce, preto nemôžu pokrivkávať.
 • Chuť cestovať v rámci celého Slovenska. Naši klienti a zákazníci sa nachádzajú v rôznych kútoch Slovenska, preto ťa čakajú aj časté pracovné cesty.
 • Športového ducha. Športové výkony posilňujú súťaživosť a to sa ti bude pri práci veľmi hodiť. Oplatí sa vedieť vykorčuľovať z každej situácie, aj korčuľovať v rámci športového výkonu.

Čo ti ponúkame my?

Za tvoju prácu ťa čaká zaujímavý fix a motivačný bonus za obchody. Pracovať budeš na plný úväzok s flexibilným časom a voľnosťou. Nechceme ťa viazať na konzistentných 8 hodín. Uvedomujeme si, že tak sa výkony nelepšia.

Miesto výkonu práce si môžeš vybrať. Buď sa usídliš v Žiline, Bratislava alebo v Prahe. Pohybovať sa budeš hlavne v teréne, takže celodenná nuda za počítačom ťa určite obíde.

V Deal factory sme všetci motivovaní a preto ťa zavalíme novými informáciami a vďaka práci s oceňovanými ľuďmi a expertami v obchode, ťa čakajú cenné skúsenosti z praxe. Nebudeš s nami stagnovať na mieste, ale náš program ťa bude posúvať rýchlo vpred.

Tešiť sa môžeš na náš skvelý tím, v ktorom panuje priateľská pracovná atmosféra. Aby sme neboli vyhorení a smutní zo života, máme viac dní voľna navyše a v letné piatky dokonca pracujeme z domu. Užiješ si tak aj slnko, ktoré ťa dobije energiou, ktorú u nás rozhodne potrebuješ.

Ak si sa v tom našiel a si ALL IN, napíš nám dôvod prečo nesmieš chýbať v našom tíme.

Pripoj prosím aj svoj životopis. Tešíme sa na vás!

Kontakt

  GDPR

  Deal Factory s.r.o

  Hodžova 13

  010 01 Žilina

  katka@dealfactory.sk

  00421 948 686 969