Prenájom obchodného tímu

Ste väčšia firma? Potrebujete pokryť viacero zahraničných trhov? Hľadáte profesionálny tím obchodníkov, ktorý začne pracovať okamžite a prinesie vám výsledky?

Benefity spolupráce

Získate vyškolený obchodný tím. Počet prenajatých obchodníkov prispôsobíme veľkosti vašej firmy. Kapacitne tak pokryjeme všetky vaše obchodné aktivity a pomôžeme vašej firme rásť.

Šetríte čas

Od začiatku je vám k dispozícii zohraný obchodný tím vystupujúci ako vaši plnohodnotní interní zamestnanci. S nami začnete obchodovať ihneď. Vyhnete sa tak zdĺhavým pohovorom a školeniam nových zamestnancov.

Nie ste limitovaný lokalitou

Naši obchodníci svojím pôsobením pokrývajú celé územie Slovenska. Vďaka tomu už nemusíte byť obmedzovaný ponukou svojich produktov alebo služieb lokalitou v ktorej pôsobíte. Máme obchodné tímy aj v piatich krajinách Európy, a preto vám dokážeme pomôcť s expanziou na zahraničné trhy.

Manažment obchodníkov je na nás

Obchodný tím nemusíte manažovať. My dohliadneme na jeho výkon aj dodržanie procesov a nastavených KPI. Súčasťou spolupráce je pravidelné a transparentné reportovanie výsledkov odvedenej práce.

Referencie:

Kontakt

  GDPR

  Deal Factory s.r.o.

  Hodžova 13

  010 01 Žilina

  katka@dealfactory.sk

  00421 948 686 969