Zvýšenie inovačného
potenciálu firmy

Deal Factory veríme, že kombináciou inovatívnej stratégie a správneho usmernenia lídrov pomôžeme firmám dosiahnuť plánované ciele. Ak ste pripravení zlepšiť, optimalizovať a vyvíjať svoj biznis, sme tu pre vás.

Čo robíme inak?

Nemáme jasné odpovede. Máme však riešenia, vďaka ktorým k nim prídeme. Hľadáme nové cesty, vzdelávame sa, inovujeme. Máme viac ako 20 rokov skúseností s budovaním spoločností. Neustále hľadáme príležitosti v oblasti rastového marketingu, analýzy údajov a financií. Klientom tak prinášame nové riešenia a ich firmám zabezpečujeme plynulé napredovanie.

calendar check icon  

K práci pristupujeme zodpovedne

Dodržiavame etické kódexy, stanovené deadliny a naša práca je transparentná. Čerpáme z našich skúseností a získavame nové. Detailne skúmame trh pre potreby našich zákazníkov. Nové riešenia testujeme, tie overené aplikujeme.

globe icon

Obchodné vzťahy staviame na ľudskosti

Sme profesionálni obchodníci, no v prvom rade sme ľudia. Nepotrebujeme prikrášľovať, priznáme si chybu. Poradíme vám, ako procesy zlepšiť a čomu sa vyvarovať. Všetko s najlepším úmyslom. Výsledkom je spokojnosť na oboch stranách a prosperujúci biznis.

rocket 3 icon

Pracujeme s vášňou a nadšením

Každá výzva je pre nás príležitosťou naučiť sa niečo nové. To potom prinášame do firiem našich klientov. Vymýšľame procesy, tvoríme nové stratégie a vyhodnocujeme ich biznisový potenciál. Vďaka tomu je naša spoločná cesta za rastom firmy úspešná.

analysis icon

Ako postupujeme?

Na spoločnom stretnutí nás čaká analýza fungovania firmy, kde budeme hľadať potenciál pre jej rast. Na základe overených postupov vypracujeme progres plán. Ten si schválime alebo upravíme podľa potreby.

Potom nás čaká spoločná implementácia postupov. Vzájomnou spoluprácou sa dopracujeme k nastaveným cieľom.

message icon

Komu vieme pomôcť?

Ideálnymi partnermi sú malé firmy a startupy, stredne veľké firmy vo fáze rastu a korporácie so záujmom inovovať.

Komu už pomáhame:

 

Kontakt

  GDPR

  Deal Factory s.r.o.

  Hodžova 13

  010 01 Žilina

  katka@dealfactory.sk

  00421 948 686 969