Biznis vybavovač junior / stážista

Nástup

Ihneď

Plat

Dohodou

Druh pomeru

SZČO, dohoda, mandátna zmluva

Miesto

Žilina / Bratislava

 

Kto sme?

Sme tím obchodníkov s cennými profesijnými skúsenosťami. Vznikli sme ako úplne prvá obchodná agentúra na Slovensku. Za 4 roky fungovania sme spolupracovali s viac ako 250 spokojnými klientami. Vyškolili sme viac ako 380 obchodníkov a sme pripravení pomôcť aj vašej firme. Obchod je pre nás prácou, ktorú robíme radi.

Prečo my?

Flexibilný pracovný čas

Práca z domu

Viac dní dovolenky + letné piatky off

Pozitívne naladený pracovný tím

Vzdelávanie a kariérny rast

 

V Deal Factory sa dokážeme prispôsobiť tvojmu času. Je na tebe, ako si prácu časovo rozložíš, dôležité je, že príde výsledok. Pracovať budeš v obklopení super ľudí, ktorí tvoria silný a stabilný tím. Všetci sme motivovaní a hladní po nových vedomostiach. Preto ťa čaká vzdelávanie, návštevy konferencií, čítanie a analyzovanie. Spolupracujeme s rôznorodými klientami a nevyhýbame sa ani zaujímavým start-upom, kde sa najlepšie naučíš, ako to chodí vo svete biznisu a obchodu. Rozhodne s nami nebudeš stagnovať. U nás máš možnosť rásť po všetkých stránkach, aj po tej kariérnej.

 

Biznis vybavovač junior / stážista

Hľadáme nebojácnu posilu do tímu, ktorá bude pomocnou rukou Biznis vybavovačov seniorov. Posilu, ktorá zvládne komunikáciu a administratívu s klientami na dennej báze. Ak sú vybavovačky tvojou šálkou kávy, čítaj ďalej.

 

Čo robíme my?

Pomáhame firmám nájsť svojich zákazníkov na základe strategického predajného procesu. Vzdelávame a vyberáme si najlepších obchodníkov na trhu. Predávame zaujímavé technologické produkty našich klientov. Získavame pre našich klientov zákazníkov a zároveň spätnú väzbu na ich produkt. Nie, nepredávame hrnce ani bambusové ponožky. Všetci naši klienti sú starostlivo vyberaní a máme v ich produkt plnú dôveru. A plnú dôveru budeme mať aj v teba.

Akú rolu budeš v našom tíme zohrávať práve ty?

Tvojou úlohou bude byť vždy po ruke seniorným členom tímu. Čakajú ťa najmä administratívne úlohy, no keďže budeš vypomáhať seniorom, získaš mnoho skúseností z biznisu a obchodnej komunikácie. 

Máš možnosť formovať si svoje obchodnícke schopnosti. Na mesačnej báze budeš vypomáhať s komunikáciou so zákazníkmi s cieľom predaja. Takáto komunikácia zahŕňa horúcu linku 20+ telefonátov za deň, rýchle prsty pri písaní e-mailov a správ na LinkedIn. 

Výsledky práce bude treba zapísať. Pozrieme si tak spätnú väzbu a vyjadrenia všetkých zákazníkov. To nám pomôže pri komunikácii v budúcnosti. 

Čo pre túto pozíciu potrebuješ?

 • Svedomitosť a prispôsobivosť. Pri práci sa vyskytnú rôzne situácie a preto od teba budeme chcieť, aby si pracoval tvrdo a svedomite. Bude potrebné. aby si bol proaktívny a zorganizovaný. Ak dokážeš reagovať promptne a dokážeš sa prispôsobiť situácii rýchlo, máš vyhraté. 
 • Chuť cestovať v rámci celého Slovenska. Naši klienti a zákazníci sa nachádzajú v rôznych kútoch Slovenska, preto ťa čakajú aj časté pracovné cesty.
 • Športového ducha. Športové výkony posilňujú súťaživosť a to sa ti bude pri práci veľmi hodiť. Oplatí sa vedieť vykorčuľovať z každej situácie, aj korčuľovať v rámci športového výkonu.

Čo ti ponúkame my?

Za tvoju prácu ťa čaká ohodnotenie, na ktorom sa spoločne dohodneme. Druh spolupráce SZČO, dohoda alebo mandátna zmluva. Pracovať budeš s flexibilným časom a voľnosťou. Nechceme ťa viazať na konzistentný pracovný čas. Uvedomujeme si, že tak sa výkony nelepšia.

Miesto výkonu práce si môžeš vybrať. Buď sa usídliš v Žiline alebo v Bratislave. Pohybovať sa budeš hlavne v teréne, takže celodenná nuda za počítačom ťa určite obíde. 

V Deal factory sme všetci hladní po vedomostiach a preto ťa zavalíme novými informáciami a vďaka práci s oceňovanými ľuďmi a expertami v obchode ťa čakajú cenné skúsenosti z praxe.

Tešiť sa môžeš na náš skvelý tím, v ktorom panuje priateľská pracovná atmosféra. Aby sme neboli vyhorení a smutní zo života, máme viac dní voľna navyše a v letné piatky dokonca pracujeme z domu. 

Ak si sa v tom našiel a si ALL IN, napíš nám dôvod prečo nesmieš chýbať v našom tíme.

Pripoj prosím aj svoj životopis. Tešíme sa na vás!

Kontakt

  GDPR

  Deal Factory s.r.o

  Hodžova 13

  010 01 Žilina

  katka@dealfactory.sk

  00421 948 686 969