TOP obchodníci sveta: Koho sledovať a od koho sa inšpirovať v oblasti predaja

Chcete dohadovať viac stretnutí? Skracovať obchodný proces? Zvyšovať obchodné výsledky? Ako to však dosiahnuť rýchlejšie a efektívnejšie?

Inšpirujte sa svetovými obchodnými hviezdami, ktoré inšpirujú nás.

STELI EFTI
CEO známeho CRM systému Close.io

Na Steliho sme prvýkrát narazili na Pioneers konferencii vo Viedni 4 roky dozadu. Jeho prednáška bola obchodne super prínosná. Zaujímavé fakty, štatistiky, tipy a triky ako obchodovať. Okrem profi prednášok na Youtube, píše Steli aj zaujímavé blogy na tému obchodovania. Na stránke close.io dokonca ponúka skvelé publikácie na stiahnutie zdarma. Všetky sú v anglickom jazyku, ale stoja za to. Od rád o tom, ako písať efektívne cold maily až po taktiky follow upovania. Prezentuje obchodovanie veľmi pozitívne. U nás v Deal Factory fungujú jeho videá aj ako motivácia na pondelkových poradách.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/steliefti/
Blog: https://blog.close.io

GARY VAYNERCHUK
CEO známej agentúry VaynerMedia

Keď sa nám do rúk dostala kniha Jab, Jab, Jab – Right Hook, bolo jasné, že Garyho budeme sledovať dlhodobo. Síce je známy ako špičkový marketér, je to obchodník telom aj dušou. Jeho hlad po obchodovaní a aktívne hľadanie obchodných príležitostí je unikátny. Je to 5násobný New York Times Bestseller autor a anjelský investor v mnohých známych firmách. (Facebook, Twitter, Uber, atď.) Gary v začiatkoch pracoval vo vinárskej firme svojho otca, kde zvýšil predaje z $3-60MM. Jeho charizmu a rady ako robiť biznis, môžete sledovať na jeho sociálnych sieťach, kde je denne aktívny.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/garyvaynerchuk/
Blog: https://www.garyvaynerchuk.com/blog/

GRANT CARDONE
CEO investičnej skupiny Cardone Capital

Známy ako #1 obchodný tréner na svete, investor a autor mnohých úspešných publikácií v oblasti obchodu. Konzultuje najväčšie svetové firmy (Fortune 500) a pomáha im nastavovať obchodné stratégie a procesy. Či už si vyberiete jeho publikácie, televízny kanál alebo jeho známy podcast, určite neoľutujete. Jeho známym heslom: „80% úspechu je ukázať sa na stretnutí“ sa riadia mnohé obchodné tímy.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/grantcardone/
Blog: https://grantcardone.com/blog/

Obchodných inšpirácií by sme vedeli vo svete nájsť veľa. Či už sledujete týchto „našich“ alebo Vás inšpirujú iní obchodníci, je na Vás. Najlepšie však je, že je od koho sa učiť. Môžeme tak hľadať cesty ako sa posúvať vpred. Aj vďaka tomu sa možno na Slovensku stane obchod obľúbenejším a priláka viac talentov. V najbližšej dávke inšpirácií Vám prinesieme TOP obchodníkov zo Slovenska. Ak máte tipy, či už na tých slovenských alebo zahraničných, sem s nimi.

Obchodných inšpirácií je vo svete veľa. Hlavné je sa posúvať vpred a inšpirovať svoje okolie.
Aj vďaka tomu sa na Slovensku stane obchod obľúbenejším a priláka viac talentov.

V najbližšej dávke inšpirácií Vám prinesieme TOP obchodníkov zo Slovenska.

Chcete zvýšiť svoje obchodné výsledky, ale neviete nájsť spoľahlivý obchodný tím? Dajte si nohy na stôl a nechajte obchodovanie na Deal Factory. Naši vyškolení obchodníci radi dostanú Váš produkt k zákazníkom.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap