Podcast Kariérna kaviareň: V obchodovaní našli svoje poslanie a teraz pomáhajú iným firmám uspieť

Podcast Kariérna kaviareň: V obchodovaní našli svoje poslanie a teraz pomáhajú iným firmám uspieť

S obchodovaním a predajom sa spájajú viaceré mýty. Mnohí považujú hľadanie potenciálnych klientov, aktívne predávanie svojich produktov či služieb a prezentovanie ich benefitov za vystúpenie zo zóny komfortu, výzvu, ba dokonca stres. Avšak môže to byť presne naopak! 

Naše Klaudia Martikánová a Renáta Terpáková Dimunová vás v podcaste pre Kariérnu Kaviareň z tvorby Petry Sujovej presvedčia o tom, že obchodovanie je životným štýlom,  poslaním a spôsobom, ako na sebe neustále pracovať, pomáhať firmám uspieť, zvládať výzvy a zažívať úspech. Dokonca je to cesta, ako sa každé ráno tešiť do práce. “My predaj a obchodovanie v Deal Factory nevnímame ako prácu. Predaj je súčasťou nášho životného štýlu, ktorý nás baví, obohacuje a každý deň prináša aj nové výzvy. Pri našej práci v Deal Factory sme stretli hlavne veľa zaujímavých, skvelých a musím povedať, že aj inšpiratívnych ľudí. A to vďaka obchodu a predaju,” hovorí Renáta. 

V podcaste vám povedia o ich ceste k obchodovaniu, pretože byť skvelým obchodníkom môžete byť aj vtedy, keď máte vyštudované úplne niečo iné, napríklad učiteľstvo. Dámy vám odhalia aj to, čo robí dobrého obchodníka naozajstným profesionálom so srdcom na správnom mieste a veľa ďalších zaujímavostí. 

Chcete sa dozvedieť viac? Vypočujte si pri voňavej kávičke inšpiratívny podcast.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap