Obchodný tím pre vás, po novom aj v Poľsku!

Obchodný tím pre vás, po novom aj v Poľsku!

Deal Factory otvára novú pobočku. Poľský trh sme si vybrali pre jeho stabilitu, silu a ekonomický rast. Ten je vhodný aj pre nás, no najmä pre našich klientov. Ich firmám vieme zaručiť plynulú cestu na jeden z najprosperujúcejších ekonomických trhov v Európe.

Čo vieme o poľskom trhu?

Poľsko ako jediná́ krajina EÚ dosiahla rast HDP počas prvej ekonomickej krízy v roku 2009 a nenecháva sa zastrašiť ani pandemickou situáciou v súčasnosti. Poľsko je ekonomikou s vysokými príjmami a kvalitnými službami. Dominantným sektorom sú tu služby s podielom cca 58 % na tvorbe HDP. Počas pandémie prijala vláda opatrenia s cieľom zabrániť zániku firiem a zvyšovaniu nezamestnanosti. Krízu tak Poľsko zvládlo najlepšie zo štátov EU.

Čo hrá Poľsku do kariet?

Výhodou je veľkosť vnútorného trhu. Patrí k najväčším spomedzi krajín Európy, s rastom HDP približne 4,5%. Trh sa vyznačuje najmä domácou spotrebou, fondami EU, ktoré dokáže čerpať naplno a výhodnou geografickou polohou.

Ako sú na tom poľské e-shopy?

Viac než dobre. Veľkosť e-commerce trhu je v súčasnosti vyčíslená na približne 9,9 miliárd eur. Poľsko je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich trhov e-commerce obchodu v Európe. Až 77% užívateľov z celej populácie nakupuje cez e-shopy. Majú dokonale prepracovanú infraštruktúru, dostupné ceny prepravných spoločností a záujem o online nákupy sa neustále zvyšuje.

Čo toto všetko znamená pre vás?

V prvom rade rýchlu expanziu vášho biznisu za hranice. V rámci Deal Factory máme po novom poľské obchodné zastúpenie. O vašom produkte budú naši zástupcovia vedieť všetko a vďaka silným kontaktom oslovia zákazníkov vo vašom mene priamo v Poľsku. Trh teda otestujete rýchlo a lacno.

Prečo teda ostávať iba na Slovensku, ak máte možnosť zvýšenia obratov a prosperujúceho biznisu v Poľsku? Ak sme vás presvedčili, poďte tam s nami. Ak máte viac otázok, opýtajte sa nás. Sme tu pre vás. Na Slovensku aj v Poľsku.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap