Obchodník Jakub hľadá pozitíva v nepríjemných situáciách a útočisko v prírode.

Obchodník Jakub hľadá pozitíva v nepríjemných situáciách a útočisko v prírode.

Čo Ťa v DealFactory baví a čo si sa tu naučil?

Tých vecí, ktoré ma bavia je viac. V prvom rade je to celý tím DF a nastavený leadership. Baví ma byť v prostredí ľudí, ktorí sa navzájom počúvajú, inšpirujú, radia si a pomáhajú jeden druhému spoločne rásť. Je fakt dôležité cítiť sa niekde dobre, pretože potom vás tá práca jednoducho baví. Tiež je super, že pomáhame iným firmám rásť a mám možnosť stretávať sa so zaujímavými ľuďmi, ktorí majú podnikateľského ducha. A nielen to! Baví ma riešiť rôzne problémy firiem, s ktorými sa len tak nestretnete. Páči sa mi kam DF celkovo smeruje a aj to, ako máme nastavené hodnoty, ktorými sa všetci snažia žiť.

V DealFactory som sa naučil lepšie komunikovať s ľuďmi a taktiež väčšej zodpovednosti plniť si svoje povinnosti. Musím povedať, že dostávam veľa priestoru na učenie sa, ako napríklad školenie s Luciou Šickovou, ktoré dalo veľa celému tímu.

Prečo je super mať Teba v tíme?

Na túto otázku odpoviem v krátkosti, lebo nerád hovorím sám o sebe, že prečo práve ja? Som jednoducho tímový hráč. Zo života viem, že sám toho veľa človek nedokáže, ale s kvalitným tímom je možné všetko. Rozhodne viem komunikovať so všetkými ľuďmi bez ohľadu na to, ako komunikujú oni so mnou. Snažím sa dodržiavať veci, napríklad ‚’hodnoty“, ktoré sú v podniku nastavené, byť zodpovedný a v neposlednom rade sa stále snažím každú jednu vec inovovať. Nemám rád keď stagnujem.

Ako tráviš voľný čas ?

Čo Ťa baví?

Svoj voľný čas mimo práce v DF trávim riešením iných projektov, či už vo forme konzultácií, alebo aktívneho sa zapájania do riešenia jednotlivých problémov, ktoré v podnikoch nastávajú. Pomimo biznisu veľmi rád chodím na prechádzky či túry s mojím psom. V prírode si viem veľmi dobre oddýchnuť. Samozrejme sa snažím aj cvičiť a starať sa o svoje zdravie. Rád sa neustále vzdelávam, čítam knihy, alebo pozerám videá od úspešných ľudí.

Keď Ťa niečo nebaví ako s tým bojuješ?

V živote som sa naučil, že s tým netreba bojovať. Treba sa na tie veci pozrieť z iného pohľadu. Sú tu veci, ktoré treba spraviť či sa nám to páči, alebo nie. Veľakrát záleží na tom, ako človek príjme skutočnosti, ktoré nastali. Všeobecne sa snažím smerovať moju činnosť na veci, ktoré ma bavia. Predsa len ‚nie každý je na všetko“. Myslím si, že aj keď sú tu veci, ktoré ma nebavia, alebo mám “zlé obdobie“, treba to brať ako dar. V tom zmysle, že máme šancu sa naučiť, alebo sa zdokonaliť v niečom inom.

Čo by si poradil svojmu budúcemu kolegovi?

Nášmu budúcemu kolegovi by som určite poradil nech je hlavne sám sebou a robí to, čo ho baví. Tak isto by som mu povedal, že v DealFactory môže byť otvorený, teda nemusí sa báť vyjadriť svoj názor. A v neposlednom rade, nech pristupuje k veciam zodpovedne, s čistým zámerom a je tímoví hráč. To mu prinesie úspech v hocijakom prostredí.

Touto cestou by som sa chcel poďakovať celému tímu v DealFactory. Sme fakt super tím ľudí, ktorý sa navzájom posúva vpred.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap