Obchodníčka Soňa miluje rozmanitosť svojej práce a pri dobrej hudbe sa popasuje aj s menej príjemnými úlohami.

Obchodníčka Soňa miluje rozmanitosť svojej práce a pri dobrej hudbe sa popasuje aj s menej príjemnými úlohami.

Ako si sa dostala do DealFactory a čo Ťa lákalo prijať ponuku?

Na pracovnú ponuku som natrafila, keď som hľadala prácu na čiastočný úväzok, s flexibilným pracovným časom a prevažne z domu. Takýchto ponúk je na trhu práce veľmi málo. Bola som rada, keď som dostala pozvanie na pohovor, a mala som z mojej budúcej práce a kolegov veľmi dobrý pocit. Ponuku som s radosťou prijala.

Ako sa cítiš v zmene od eventového manažmentu k obchodovaniu?

Na jednej strane sa cítim nadšene z príležitosti naberať skúsenosti v novej sfére, a cítim sa aj trochu mimo svojej komfortnej zóny. Uvedomila som si, že ako najväčší rozdiel vnímam prechod od práce, kde je cieľom mať všetko naplánované do posledného detailu tak, aby to na evente perfektne klaplo, k práci obchodníka, kde je výsledok v mojich rukách len do určitej miery. Záleží na klientovi, či sa nakoniec rozhodne so mnou na daný produkt alebo službu uzavrieť obchod. Mne ostáva spraviť pre úspešný obchod maximum a jeho rozhodnutie prijať.

Čo sa Ti páči na práci v DealFactory?

Na práci v DealFactory sa mi páči rozmanitosť, keďže obchodujem pre viacerých klientov naraz. Súčasťou je potom prirodzene rozširovanie obzorov či už o danom segmente, situácii na trhu, čo potenciálni zákazníci v týchto časoch riešia, a ako im viem z pozície obchodníka pomôcť. V tomto veľmi oceňujem podporu celého tímu DealFactory, počnúc zakladateľkou Katkou s bohatými skúsenosťami zo sveta obchodovania, až po kolegov, ktorí sú veľmi priateľskí, nápomocní a môžem sa na nich kedykoľvek obrátiť.

Čomu sa venuješ vo svojom voľnom čase? Čo Ťa baví?

Najviac si oddýchnem, keď sa s manželom cez víkend vyberieme na výlet, či už do prírody alebo na nové miesto, spojený s príjemným gastro zážitkom. V horšom počasí ma baví venovať sa rozmanitým koníčkom doma, ako napríklad šitiu textilných dekorácií, skladaniu puzzle, čítaniu „dánovky“ pri šálke čaju.

Prečo je super mať Teba v tíme?

Myslím, že môžem o sebe povedať, že som spoľahlivý člen tímu, ktorý svedomite pristupuje k svojej práci, rád sa učí a keď vidí priestor na zlepšenie, tak to adresuje. A k tomu ešte rada napečiem nejaký ten koláčik pre kolegov.

Keď Ťa niečo nebaví, ako s tým bojuješ?

V prípadoch, keď sa mi niečo veľmi nechce alebo ma nebaví a je potrebné to urobiť, tak sa snažím nájsť na tom aspoň drobnosť, ktorá je pozitívna. Či už si predstavím výsledok a jeho prínos, ktorý ma namotivuje, alebo si danú činnosť nejakým spôsobom spríjemním, napríklad si pustím obľúbenú hudbu ako podmaz, aby mi pozdvihla náladu. Alebo si spravím šálku dobrej kávy a pustím sa do toho.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap