Obchodníčka Martina: Motivuje ma pocit z dobre vykonanej práce, keď sú spokojní všetci zainteresovaní.

Obchodníčka Martina: Motivuje ma pocit z dobre vykonanej práce, keď sú spokojní všetci zainteresovaní.

Balans medzi pracovnými povinnosťami a priestorom na ,,dobitie“ bateriek je pre prácu obchodníka veľmi dôležité. V našom tíme to vnímame všetci rovnako.

Ako vyzerá tvoj pracovný deň?

Moje pracovné dni sú rôznorodé podľa toho, čo mám naplánované. Niekedy strávim pri administratíve a telefonovaní celý deň, inokedy mám deň naplnený cestovaním a osobnými stretnutiami. Vyhovuje mi tento štýl práce najmä pre tú flexibilitu a možnosť do veľkej miery ovplyvniť to, ako prežijem svoj deň.

Naučila si sa u nás niečo nové?

Od začiatku spolupráce s Deal Factory sa neustále učím nové veci. Zbieram nové vedomosti, znalosti, spoznávam nové miesta, nových ľudí a to je pre mňa veľmi obohacujúce. Nesmiem opomenúť naše každomesačné školenia. Sú na vysokej úrovni, sú pre moju prácu veľmi prínosné a zároveň si vďaka nim zachovávam nadhľad.

Prečo si sa rozhodla spolupracovať s Deal Factory?

Pretože Deal Factory je inovatívna, moderná a pokroková spoločnosť. V Deal Factory som našla skvelý tím kolegov, ktorí sú vždy ochotní a nápomocní. Takisto viem skĺbiť prácu a rodinu, aj to je veľmi podstatný dôvod.

Čo Ti pomáha v práci udržať motiváciu?

Motivuje ma pocit z dobre vykonanej práce, keď sú spokojní všetci zainteresovaní a obchod je úspešne uzavretý. Samozrejme je veľmi dôležitá finančná stránka, keďže peniaze sú sloboda.

Kde hľadáš energiu?

Energiu si najčastejšie dobíjam na výletoch s mojou rodinkou pri spoznávaní rôznych nových miest a hľadám ju aj v rockovej hudbe, koncert Tublatanky ma vždy dobije na dlhé obdobie.

Čo by si povedala našim potenciálnym klientom pre Deal Factory?

Aby zverili svoje potreby Deal Factory, pretože tam nájdu usilovných a pracovitých ľudí, pre ktorých je obchod vášňou a prekážky ich neodradia od dosiahnutia cieľa.

Čo robíš pre svoju budúcnosť?

Snažím sa neustále sa vzdelávať. Naposledy som absolvovala kurz kouča, keďže vždy ma zaujímala psychológia a medziľudské vzťahy.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap