Netreba sa vzdávať pri neúspechu, nedá sa vyhovieť každému. Obchodníčka Evka nás motivuje svojim pozitívnym prístupom.

Netreba sa vzdávať pri neúspechu, nedá sa vyhovieť každému. Obchodníčka Evka násmotivuje svojim pozitívnym prístupom.

Obchod vidí ako príležitosť priniesť trhu skvelé produkty a služby. Baví ju rozmanitosť a možnosti, ktoré jej ponúka. Naša obchodníčka Evka radí, ako najlepšie pristupovať k práci obchodníka.

Ako vyzerá tvoj pracovný deň?

Každý pracovný deň je veľmi dynamický a jeho organizácia vždy záleží od osobných stretnutí. Na každý týždeň si robím pracovný plán, bez ktorého by to naozaj nešlo. Časová organizácia je pri práci s niekoľkými klientmi naraz nevyhnutnosťou. Sú dni, ktoré celé strávim pri počítači a na telefóne, potom sú dni, ktoré celé precestujem na stretnutia a nakoniec sú dni keď sa mi to prelína. V každom prípade deň končí opäť administráciou, vďaka čomu mám prehľad o práci, ktorú som vykonala, aj ktorá ma ešte čaká.

Prečo je super mať práve teba v tíme?

Ako matka samo živiteľka som roky pod tlakom roly, ktorú zastávam, a vďaka tomu som sa naučila ľahšie zvládať stresové situácie a nátlak od klientov. Zároveň som v obchode 8 rokov a naučilo ma to schopnej argumentácii v kľúčových situáciách. V neposlednom rade som dostala do vienka dar reči, čo je pre obchodníka veľkou výhodou, no nie je to základ. Základom je vášeň pre obchodovanie, chuť napredovať a zlepšovať sa, vedieť prijať kritiku a mať sebadisciplínu. Verím, že v tíme prinášam nápady na zlepšenie, iný pohľad a občas aj odľahčenie situácií.

Prečo si sa rozhodla spolupracovať s Deal Factory?

Po 7 rokoch v predošlej práci som cítila, že je čas na zmenu. Som veľmi aktívny človek, ktorý má rád rozmanitosť a práve koncept Deal Factory ma týmto oslovil. Práca je každý mesiac svojim spôsobom iná, dynamická, rozmanitá a preto zábavná. Baví ma spoznávať nových ľudí,navštevovať nové miesta, na ktoré by som sa inak nedostala a obchodovať projekty, ktoré mám pridelené.

Čo Ťa v práci motivuje?

Najviac ma motivuje spokojnosť na všetkých stranách. Na strane klienta, na strane Deal Factory aj na mojej strane. Teší ma prinášať na trh nové projekty, v ktorých vidím veľký potenciál.

Ako oddychuješ po práci?

Pre mňa je najväčší oddych cestovanie s mojimi deťmi. Vždy, keď je to možné, vyberieme sa na výlet a spoznávame nové miesta.

Čo by si poradila novému kolegovi?

Novému kolegovi by som určite poradila aby sa na prácu pozeral ako na možnosť prinášať na trh nové projekty a produkty, možnosť spoznávať nových ľudí a nové miesta a možnosť byť v super tíme, ktorý sa snaží prinášať nielen príjemné pracovné ale aj rodinné prostredie. Zároveň by som mu poradila, aby sa nevzdával pri prvom neúspechu či nespokojnom klientovi, pretože nedokážeme vyhovieť vždy každému. Treba sa na to pozerať ako na učenie sa novým situáciám a ich zvládaniu.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap