Inšpirácia mesiaca: Miroslav Dreveňák z Kros

1. S čím podnikáte a aký je Váš príbeh? 

Naša firma sa snaží zjednodušovať prácu malým firmám a živnostníkom formou softvérových riešení. Ako firma sme tu už tretie desaťročie a za ten čas sme sa stali najvýznamnejším hráčom v segmente malých firiem nielen s ekonomickým softvérom, ale aj so stavebným softvérom na rozpočtovanie.

Osobne pracujem pre KROS už sedem rokov, keď som ako brigádnik nastúpil na novo vzniknutý projekt ERP. Cieľom tohto projektu bolo osloviť náročnejších klientov zo segmentu malých a stredných firiem. Dnes mám za sebou tím skvelých ľudí s ktorými sa nám podarilo vytvoriť jedinečný ERP produkt pre riadenie obchodných firiem.

2. Čo je jedinečné na Vašom produkte / službe?

ERP systém ONIX ponúka dokonalý prehľad o firme v jednom systéme, pomôže vám s poriadkom vo firemných procesoch a stane sa pilierom vášho podnikania, ktorý vám umožní lepšie sa sústrediť na svojho zákazníka.

ONIX ponúka množstvo užitočných, navzájom prepojených modulov. Napriek rozsiahlej funkčnosti sa vďaka modernému a účelnému dizajnu jednoducho ovláda. Prácu v programe zvládnu aj menej skúsení používatelia, čo umožňuje jeho rýchle nasadenie naprieč rôznymi oddeleniami spoločnosti.

3. Aká je cieľová skupina, ktorú chcete osloviť?

Informačný systém ONIX je ako stvorený pre menšie firmy, ktorým už nestačí krabicový program a hľadajú systém, ktorý si dokážu prispôsobiť na mieru a bude lepšie vyhovovať ich požiadavkám. ONIX ocenia predovšetkým majitelia veľkoobchodných firiem a firiem, ktoré sa venujú zákazkovému obchodu.

4. Prečo je pre Vás obchod dôležitý? 

V dnešnom silne konkurenčnom prostredí výnimočný produkt, akým je náš informačný systém ONIX ešte neznamená, že bude automaticky úspešný. Obchod a marketing je neoddeliteľná súčasť produktu bez ktorej by sme nedokázali dosahovať naše ciele.

Koniec koncov aj samotný produkt ONIX slúži predovšetkým pre obchodné firmy, ktorým pomáha pri predaji svojich produktov, alebo služieb.

5. Čo je na podnikaní najťažšie a najkrajšie?

Najťažšie je vytrvať a nevzdávať sa svojho sna, aj napriek tomu, že cesta býva často krát ťažká. No a najkrajšie na tom je, keď dostanete spätnú väzbu od zákazníka, ktorý je s produktom spokojný, uľahčuje mu život a rád s ním pracuje.

6. Akú radu by ste dali svojmu mladšiemu ja?

Mladšiemu ja by som asi dal ešte viac odvahy skúšať veci a nebáť sa šliapnuť aj do neznáma. S pribúdajúcim vekom a zodpovednosťou je človek predsa len opatrnejší v rozhodnutiach :).

7. Ako ste sa dostali k Deal Factory? 

Deal Factory mi odporučil kolega, ktorý sa poznal s majiteľkou.

8. Aké sú Vaše plány na najbližšie mesiace?

Dnes už vieme, že máme skvelý produkt, ktorý zákazníci oceňujú. V najbližšej dobe sa sústredí celý náš tím na škálovanie obchodu a implementácií. Veríme, že sa v krátkej dobe dostaneme medzi top hráčov na Slovenskom trhu v ERP segmente.

 

Ak sa Vám nedarí nájsť dobrého obchodníka, pokojne si vyberte z tých našich. Naši obchodníci sú talentovaní, vyškolení a majú skúsenosti s obchodom. Ušetríte tak čas pri hľadaní, zaúčaní a manažovaní obchodného tímu. Napíšte nám mail na katka@dealfactory.sk a radi Vám o nich povieme viac.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap