Hodnoty obchodníkov Deal factory

Hodnoty obchodníkov Deal factory

Našim snom je vybudovať firmu, ktorá pomáha iným firmám rásť. Keď chceme pomáhať rásť iným, chceme rásť aj my vo vnútri firmy. Neustále sa zlepšujeme a investujeme do svojho vzdelávania. Máme veľkú chuť sa učiť a ísť vpred. Okrem toho máme aj iné vlastnosti, ktoré nás vystihujú. Podľa ktorých pracujeme a máme ich spoločné. Sú naše a pomáhajú nám rozhodovať sa a pracovať zmysluplne, svojsky. Rozhodli sme sa si ich jasne definovať. Boli s nami vždy, avšak až teraz máme aj ich podobu. Sú to naše hodnoty.

Ako sme tvorili hodnoty Deal Factory

Na pomoc pri tvorbe hodnôt sme si pozvali šikovné líderky Janku Srpoňovú a Lucku Šickovú. Mali sme pár školení, kde nám vďaka ich Zvedavému workshopu pomohli pochopiť, ako sa hodnoty tvoria, používajú a pripravujú. Veľmi láskavo a ľudsky nás previedli celým procesom, kde sme si hodnoty vytvorili. Na tabuľu sme si spísali všetky dôležité slová, ktoré pre nás dávali zmysel. Bolo ich mnoho, veď pozrite sami. Z nich sme si vybrali hlasovaním tie, ktoré nás najviac vystihujú.

Naše hodnoty

ZODPOVEDNOSŤ, VÁŠEŇ A CHUŤ, ČISTÝ ZÁMER, ĽUDSKOSŤ, BEZPEČNÉ MIESTO

Z cvičenia dostalo najviac hlasov týchto 5 hodnôt. Spísali sme ich, aj to, čo pre nás znamenajú. Toto sme k nim mali napísané.

Bolo pre nás dôležité to pochopiť a neskôr aj graficky podchytiť. Vedeli sme, že naše hodnoty nás robia silnejšími, ale bolo náročné to uchopiť. Pomohli nám s tým naši kamaráti z Kreativ gangu.

Spoločnými silami sme našli naše hodnoty a páčia sa nám. Ich zvedomenie a práca s nimi je pre nás záväzkom a slobodou zároveň. Verím, že naši ľudia aj naši klienti budú aj vďaka jasnej komunikácii našich hodnôt spokojní.

Ďakujem

Rada by som sa poďakovala všetkým, ktorí nám pomohli hodnoty uchopiť. Všetkým absolútne skvelým ľuďom v Deal factory. Klaudii a Saške, ktoré mi ich pomáhali formulovať na nekončených meetingoch. Kolegom v tíme, ktorí nám pomáhajú nimi žiť a pripomínajú ich vždy, keď je potrebné. Lucke a Janke za podporu na ceste k hodnotám. Kreativ Gangu za trpezlivosť a krásne spracovanie.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap