Dôležitosť obchodného telefonovania: Čo táto služba prináša vášmu biznisu? 

Dôležitosť obchodného telefonovania: Čo táto služba prináša vášmu biznisu?

Trh preskúmaný, klienti zacielení. Prichádza čas na obchodný telefonát. Často je to kľúčový moment pre uzavretie obchodu. V Deal Factory službu telefonovania, teda „Callingu“, rozbiehame vo veľkom aj pre vás. Prečo je dôležitá a aké výsledky vám prinesie?

V čom bol problém

Možno ste to už zažili. Zvoní telefón, neznáme číslo. Ozve sa neznámy hlas, ktorý manipulatívnou technikou predáva službu, ktorú nevie poriadne vysvetliť. V prípade dodatočných otázok odpovedá, že mi naplánuje stretnutie s obchodníkom. Prečo teda volá, ak nemá informácie? Okamžite zložíte a krútite hlavou. Takto by obchodné telefonovanie vyzerať nemalo.

Po stopách zahraničia

Služba Calling u nás nie je iba vytočenie čísla a naučené frázy. Je to inovatívne telefonické centrum, kde profesionálni obchodní asistenti využívajú skutočné dáta a techniky používané v zahraničí. Umožňujú im predávať váš produkt aj po telefóne.

Najlepšie obchodné konverzie

Vďaka prístupu k ľuďom, inovatívnym technológiám a našim skúsenostiam z predaja v B2B segmente, dosahuje služba calling najvyššie čísla v rámci konverzií. A vyššie konverzie sú v biznise cieľom.

Dovolali ste sa do odkazovej schránky…

Stanovený cieľ pre telefonovanie je 3x zavolať na 1 neodpovedajúce číslo. Uvedomujeme si, že nie vždy sa dá potenciálnym klientom zdvihnúť. Preto sa nevzdávame a telefonát zopakujeme. Všetko však s mierou. Nechceme, aby boli naši asistenti prepálení množstvom telefonátov bez výsledku a vaši potenciálni klienti otrávení počtom zmeškaných hovorov.

Za čo platíte?

Za výsledky. Nie za prevolané sekundy, ako to býva bežné. Reporting je rovnako samozrejmosťou. Prepájame inovatívne spôsoby zberu dát a ich následného vyhodnocovania. Vy máte obvolaných klientov a my vieme čo robiť tak, aby bol obchod úspešný. Výhra na oboch stranách.

Prečo je Calling dôležitý už viete. To, že sme ho zaradili medzi naše obchodné služby už viete tiež. Je čas vyskúšať ako fungujú. Napíšte nám a dáme sa spolu do práce.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap