Ako s Deal Factory rastieme do sveta: 50 špičkových B2B obchodníkov a obchodné tímy v 5 krajinách sveta.

Ako s Deal Factory rastieme do sveta: 50 špičkových B2B obchodníkov a obchodné tímy v 5 krajinách sveta.

Naši mentori nám často hovoria, že sme nevídane ambiciózni. Na rok 2023 sme si za cieľ nastavili trojnásobný rast. Mnohým to pripadá úsmevné. Našu stratégiu však staviame na hodnotách, ktoré nám ukazujú cestu v náročných situáciách.

Ako to vyzerá s Deal Factory aktuálne?

Máme 50 obchodníkov v 5 štátoch sveta. Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko sú aktuálne krajiny, kde máme obchodné tímy. Je to až neuveriteľné pre každého kto vie, aké zložité je postaviť dobrý obchodný tím.

Nastavujeme procesy, učíme sa nové lekcie, baví nás to. Búrame mýty o neslušnom obchodovaní. Učenie, vášeň a nebojácnosť nás posúvajú cez úspechy aj ťažké skúšky.

Profesionálni obchodníci, hnací motor spoločnosti

Neustále nás prekvapujú naši obchodníci, ktorých výsledky sa každým dňom zlepšujú. Jedna úžasná manažérka, naša klientka, občas hovorí: „Pripravme databázy klientov a nechajme Deal Factory čarovať.“

“Baby, toto nedáte” sme počuli toľkokrát, že sa to stvára interným vtipom. Zatiaľ to „dávame“ nezastavujeme a rozrastáme sa. Stále k nám hľadáme posily, preto ak viete makať v tempe, nebojíte sa učiť a chcete byť súčasťou nášho tímu, pošlite nám CV.

Klienti za odmenu

Za skvelú prácu ďakujeme aj našim klientom, ktorí nám dôverujú, a s ktorými môžeme vzájomne rásť. Notino, Allfred, DQS, Kreativ Gang, Váš lekár, Urbanix a mnohí ďalší. ❤️

Makáme ďalej a tešíme sa na nové lekcie.
Ak chcete rásť s nami, neváhajte nám napísať.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap