Obchodníčka Viktória: Neustále sa vzdelávaj, uč sa cudzie jazyky, neboj sa výziev a zmien.

Obchodníčka Viktória: Neustále sa vzdelávaj, uč sa cudzie jazyky, neboj sa výziev a zmien.

Dôslednosť, spoľahlivosť a precíznosť – týmito vlastnosťami by sme opísali ďalšiu členku nášho tímu – Viktóriu. Čo ju motivuje a inšpiruje v práci? Ako si najlepšie oddýchne a akú radu by dala svojmu neskúsenejšiemu kolegovi? Prezradila nám v nasledujúcom rozhovore.

Prečo si sa rozhodla spolupracovať s Deal Factory?

Chcela som zmenu. Pred nástupom do Deal Factory som pracovala v dvoch veľkých korporátoch, kde pracovné podmienky a kolektív neboli ideálne. O sľubovanom flexibilnom pracovnom čase ani nehovoriac. To bol prvý signál, že prahnem po zmene. Nástup do Deal Factory som síce zvažovala dlhšie, ale nakoniec som sa rozhodla správne a toto moje rozhodnutie neľutujem. Keďže mám vyštudované dva cudzie jazyky, mám tu konečne priestor ich súbežne používať takmer dennodenne. V iných zamestnaniach to tak nebolo, vždy som stála pred rozhodnutím, buď jeden, alebo druhý. Okrem toho Deal Factory ponúka rôzne školenia, ktoré nám pomáhajú v osobnostnom a profesijnom rozvoji a vidina kariérneho rastu nie je len utópia. Ako malý bonus k spokojnosti je náš skvelý kolektív.

Ako si najlepšie oddýchneš po práci?

Keď mi manžel uvarí dobrú večeru a naleje pohár kvalitného vínka. Oddýchnem si však aj pri dobrej knihe alebo filme. Rada cestujem a spoznávam nové krajiny a kultúry. Cez voľné víkendy a dni si to zvyčajne namierime na nejaký výlet alebo na turistiku do našich krásnych hôr. Príroda a hory sú pre mňa skvelá psychohygiena a odbúravajú akýkoľvek stres. Aj keď niektoré výstupy sú fyzicky náročné, v cieli tešia krásne výhľady.

Čo Ťa inšpiruje a motivuje v práci?

Platové ohodnotenie, možnosť využívať dennodenne cudzie jazyky, učiť sa nové veci a v neposlednom rade pochvala od spokojného klienta. V mojom prípade je to často aj pochvala od potencionálneho zahraničného klienta pre môjho klienta zo Slovenska, ktorého zastupujem. Potencionálny klient sa teší, že mu rozumiem a plynule hovorím jeho rodným jazykom a nemusí sa trápiť s „Lingua franca“ – angličtinou. Vtedy vidím zmysel a potrebnosť mojej práce.

Keď Ťa niečo nebaví, ako s tým bojuješ?

Občas si možno pofrflem a posťažujem sa, ale vždy sa snažím na tom nájsť niečo pozitívne. Keď to nájdem, už s tým potom nebojujem a všetko ide ľahko.

Aké sú tvoje silné stránky v práci?

Cudzie jazyky – poľština a nemčina … dôslednosť, precíznosť, flexibilita, viem sa rýchlo prispôsobiť novým podmienkam, komunikatívnosť.

Akú radu by si dala svojmu juniornému kolegovi?

Neustále sa vzdelávaj, uč sa cudzie jazyky, neboj sa výziev a zmien – tie nás posúvajú vpred, nevzdávaj sa pri neúspechu, ak niečo nevieš, neboj sa opýtať kolegov a teš sa aj z malých úspechov!

Čo si sa naučila v Deal Factory?

Počas môjho pôsobenia v Deal Factory som sa toho naučila naozaj veľa. Naučila som sa rýchlo sa zaškoliť na rôzne produkty a segmenty, ktoré obchodujeme. Naučila som sa nebrať odmietnutie klienta osobne. Naučila som sa dať klientom spätnú väzbu a hľadať možné riešenia na zlepšenie. Okrem toho som spoznala množstvo skvelých ľudí, či už z rady kolegov alebo klientov.

Odporúčané články:

Copy link
Powered by Social Snap