Každý v tíme Deal Factory je superhrdina v tele obchodníka

Superhrdinovia svojim prístupom a prácou menia svet na lepšie miesto. Majú jedinečné superschopnosti a ešte jedinečnejšie hodnoty. Presne tak ako my.

ZODPOVEDNOSŤ

Sme spoľahliví a vždy dodržíme slovo. Smerom ku klientom aj v rámci tímu. Plníme si deadliny, pracujeme efektívne a pri problémoch sme zodpovední za svoje činy. Poznáme klienta aj produkt. Sme ako Flash- vždy a všade na čas, vždy sa na nás môžete spoľahnúť.

VÁŠEŇ A CHUŤ

Práca obchodníka pre nás nie je iba prácou, je to životný štýl a poslanie. Rovnako ako Wolverine sa nebojíme výziev a prahneme po nových zdolaných prekážkach. Máme chuť neustále sa učiť niečo nové a poháňa nás chuť uzavrieť úspešný deal.

ĽUDSKOSŤ

Sme obchodní superhrdinovia, no v prvom rade sme ľudia. Každý z nás je taký normálny Peter Parker. Sme empatickí a vieme sa vcítiť do emócií klienta. Prácu nerobíme násilne a vždy vieme odhadnúť kedy je dosť. Sme profesionáli a preto nič neprikrášľujeme. S klientami aj kolegami si budujeme priateľské vzťahy. Keď ide do tuhého, stojíme na strane spravodlivosti a dobra.

ČISTÝ ZÁMER

Neobchodujeme cez mŕtvoly, ale našu prácu robíme s čistým úmyslom- pomôcť. Pomôcť firmám dosahovať stanovené ciele transparentne. Neklameme nikomu v tíme ani klientom. Klient si môže byť istý, že sa na nás môže s čímkoľvek obrátiť. V každom človeku aj situácii vidíme to dobré, presne ako WonderWoman.

BEZPEČNÉ MIESTO

Spravíme všetko preto, aby sme vyriešili každý problém v rámci firmy aj smerom ku klientom. Keď prídeme do práce, meníme sa na ochrancu Batmana. Každý môže vyjadriť svoj názor a nemusí sa báť reakcie. O všetkých problémoch otvorene komunikujeme.

Kontakt

  GDPR

  Deal Factory s.r.o

  Hodžova 13

  010 01 Žilina

  katka@dealfactory.sk

  00421 948 686 969