Biznis vybavovač

Plat

1 200 € + provízie z obchodov

Druh pomeru

SZČO, dohoda, mandátna zmluva

Miesto

Žilina / Bratislava / Praha

 

Kto sme?

Sme tím obchodníkov s cennými profesijnými skúsenosťami. Vznikli sme ako úplne prvá obchodná agentúra na Slovensku. Za 4 roky fungovania sme spolupracovali s viac ako 250 spokojnými klientami. Vyškolili sme viac ako 380 obchodníkov a sme pripravení pomôcť aj vašej firme. Obchod je pre nás prácou, ktorú robíme radi.

 

Prečo my?

Flexibilný pracovný čas

Práca z domu

Viac dní dovolenky + letné piatky off

Pozitívne naladený pracovný tím

Vzdelávanie a kariérny rast

 

V Deal Factory sa dokážeme prispôsobiť tvojmu času. Je na tebe, ako si prácu časovo rozložíš, dôležité je, že príde výsledok. Pracovať budeš v obklopení super ľudí, ktorí tvoria silný a stabilný tím. Všetci sme motivovaní a hladní po nových vedomostiach. Preto ťa čaká vzdelávanie, návštevy konferencií, čítanie a analyzovanie. Spolupracujeme s rôznorodými klientami a nevyhýbame sa ani zaujímavým start-upom, kde sa najlepšie naučíš, ako to chodí vo svete biznisu a obchodu. Rozhodne s nami nebudeš stagnovať. U nás máš možnosť rásť po všetkých stránkach, aj po tej kariérnej.

 

Biznis vybavovač

Hľadáme nového nebojácneho člena tímu, ktorý dokáže porozumieť obchodným a produktovým výzvam našich klientov, zvládne s nimi komunikáciu na dennej báze a vybaví všetko, čo bude potrebné. 

 

Čo robíme my?

Pomáhame firmám nájsť svojich zákazníkov na základe strategického predajného procesu. Vzdelávame a vyberáme si najlepších obchodníkov na trhu. Predávame zaujímavé technologické produkty našich klientov. Získavame pre našich klientov zákazníkov a zároveň spätnú väzbu na ich produkt. Nie, nepredávame hrnce ani bambusové ponožky. Všetci naši klienti sú starostlivo vyberaní a máme v ich produkt plnú dôveru. A plnú dôveru budeme mať aj v teba.

Akú rolu budeš v našom tíme zohrávať práve ty?

Tvojou úlohou bude dôkladná starostlivosť o klientov. Každému klientovi, ktorý ti bude zverený, vytvoríš kontaktnú databázu.

Pravidelne si budeš formovať svoje obchodnícke schopnosti. Na mesačnej báze budeš komunikovať so zákazníkmi s cieľom predaja. Takáto komunikácia zahŕňa horúcu linku 20+ telefonátov za deň a rýchle prsty pri písaní e-mailov a správ na LinkedIn. Výsledky tvojej práce bude treba zapísať. Pozrieme si tak spätne spätnú väzbu a vyjadrenia všetkých zákazníkov. To nám pomôže pri komunikácii v budúcnosti.

Veľmi úzko budeš spolupracovať so zakladateľmi start-upov, s ktorými pracujeme. Postretávaš sa s rôznymi zákazníkmi, ktorým budeš prezentovať produkt nášho klienta. Naučíš sa dôkladne počúvať zákazníka a zaznamenáš požiadavky na technické zmeny produktov.

Čo pre túto pozíciu potrebuješ?

 • Aspoň 1 rok skúseností v B2B predaji. Jednotky sú v našom ponímaní dôležité číslo a preto by sme boli radi, ak by si mal za sebou vysokoškolské vzdelanie minimálne prvého stupňa.
 • Samostatnosť a svedomitosť. Pri práci sa vyskytnú rôzne situácie a preto od teba budeme chcieť, aby si pracoval tvrdo a dôkladne. Pri práci si nastavujeme ciele, ktoré plníme. Preto bude potrebné, aby si bol proaktívny a zorganizovaný. Ak dokážeš reagovať promptne a dokážeš sa prispôsobiť situácii rýchlo, máš vyhraté.
 • Komunikáciu na vysokej úrovni. Ako obchodník budeš potrebovať dokonalé komunikačné schopnosti. Verbálne aj písomne. Je to gro tvojej práce, preto nemôžu pokrivkávať.
 • Chuť cestovať v rámci celého Slovenska. Naši klienti a zákazníci sa nachádzajú v rôznych kútoch Slovenska, preto ťa čakajú aj časté pracovné cesty.
 • Športového ducha. Športové výkony posilňujú súťaživosť a to sa ti bude pri práci veľmi hodiť. Oplatí sa vedieť vykorčuľovať z každej situácie, aj korčuľovať v rámci športového výkonu.

Čo ti ponúkame my?

Za tvoju prácu ťa čaká zaujímavý fix a motivačný bonus za obchody. Pracovať budeš na plný úväzok s flexibilným časom a voľnosťou. Nechceme ťa viazať na konzistentných 8 hodín. Uvedomujeme si, že tak sa výkony nelepšia.

Miesto výkonu práce si môžeš vybrať. Buď sa usídliš v Žiline, Bratislava alebo v Prahe. Pohybovať sa budeš hlavne v teréne, takže celodenná nuda za počítačom ťa určite obíde.

V Deal factory sme všetci hladní po vedomostiach a preto ťa zavalíme novými informáciami a vďaka práci s oceňovanými ľuďmi a expertami v obchode, ťa čakajú cenné skúsenosti z praxe. Nebudeš s nami stagnovať na mieste, ale náš program ťa bude posúvať rýchlo vpred.

Tešiť sa môžeš na náš skvelý tím, v ktorom panuje priateľská pracovná atmosféra. Aby sme neboli vyhorení a smutní zo života, máme viac dní voľna navyše a v letné piatky dokonca pracujeme z domu. Užiješ si tak aj slnko, ktoré ťa dobije energiou, ktorú u nás rozhodne potrebuješ.

Ak si sa v tom našiel a si ALL IN, napíš nám dôvod prečo nesmieš chýbať v našom tíme.

Pripoj prosím aj svoj životopis. Tešíme sa na vás!

Kontakt

  GDPR

  Deal Factory s.r.o

  Hodžova 13

  010 01 Žilina

  katka@dealfactory.sk

  00421 948 686 969